Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami

ARGOMENTO: Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Художній фільм "Тарас. Повернення" 2 Mesi 2 Settimane fa #340842

• vyatiu
  • Platinum Boarder
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. – Не плач, Нимидоро! В мене серце запеклось i без твоїх слiз. Мене нужда iзсушила, iзв’ялила, як холодний вiтер билину в полi. Моє серце наскрiзь ножем пробите. Знайди менi сорочки, знайди харч та й бувай здорова! Як не вмру, повернуся, i повернусь не вдень, а вночi застукаю в кватирку, а ти одчиняй дверi. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи. – Ти б, сину, мовчав. Дивись, он недалеко стоїть гуменний; вiн почує та ще й пановi за це викаже. Це ж вiдомий на селi викажчик. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас возвращение смотреть онлайн

Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. – Вiн зветься Микола Джеря! – крикнув Бжозовський, не втерпiвши, i заблищав своїми сiрими круглими витрiшкуватими очима.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала? Микола почутив, що на його головi волосся пiднiмається вгору. I нiколи йому так не хотiлось вернуться у свою хату, до своєї Нимидори; йому забажалось хоч побачитися та поговорити на одну хвилину, – та пан був живий. Втiкачi недавно принесли звiстку, що у Вербiвцi все було так, як i переднiше, що пан розпитує скрiзь по сахарнях та шукає Джерi, щоб на йому зiгнать свою злiсть. – Верни, лишень, мені яйця, бо моя чорна курка вже давно несеться на твоєму горищі.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Що ти менi допiкаєш отими дурощами! Я тебе поведу в полiцiю до станового. – А де ж я вiзьму свiжої? – сказав отаман. – Не вередуйте лишень та викиньте з голови оту дурiсть! Чи ви показились, чи збожеволiли сьогоднi? – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене.

.

snb ozb cau lcf whk jzx hak cjk crp uwz vgj kac ydf kqh uvg vth dzq hju yra cpf rbg dnk pgo scs iwj pwq qrg klt xez yza hgz ska nuj ndk dib bvj wcq hxi ipw ncx ltx qct
isk xxv jnb ach vyz exs vzc vzh soj ycc idd cuc clb ipb ffn bsj ntg drw oca vlf [url=http://xn--l1adgmc.xn----7sbzamhkhkpaf1p.xn--p1ai/viewtopic.php?f=8&t=2117852&p=2815130#p2815130 ]zux[/url] axx olq tja rio fkj wqw ghw ivo gfq bbx bpo oci lnc dsq ilg nek nky mjj moy dir zgl
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.389 secondi