Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami

ARGOMENTO: Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення 4 Mesi 20 Ore fa #340920

• sqajad
  • Platinum Boarder
  • ADESSO ONLINE
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Дайте руку, що будете мовчати! Матню витягли на самий берег: там дуже борсався дельфiн, чи морська свиня. Вона була така здорова, що забродчики не могли її витягти живою i почали лупить по головi довбишками. Дельфiн зомлiв, i його викинули на берег, мов чорну копицю. Морський кiт гострим хвостом порiзав одну пiдсаку й обшмульгав одному рибальцi ногу. Тим часом почали надiлять селян землею. Пан забрав собi кращi землi по долинi, над рiчкою, а половина села мусила брати землю на шпилях понад крутими балками. Одна така гора припала й Джерi i його зятевi. Та гора була така крута, що у великi дощi рiлля скочувалась з водою униз, а воли ледве тягли плуга по косогору. Опрiч того, пiд панськi землi одiйшов лiс, а в тому лiсi були людськi садки. Тi садки належались до хазяїнiв споконвiку. Вони росли по балцi серед густого лiсу. Там був i садок Джерин; там стояла з давнiх-давен пасiка його батька. Фільм «Тарас. Повернення» Нимидора сидiла на возi блiда, як смерть, i навiть не знала, що з нею робили. Дорогі підтримувачі фільму! Сьогодні, 11.09.2020, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» надіслав Лист Голові ДержКіно України .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Як даси п’ять карбованцiв, то повiнчаю сина, – сказав батюшка. – Ну, я з таких, що завсігди волію сьогодні, ніж завтра. Але прошу сідати. Що вас приводить до мене в таку пізню годину, пане Стальський?

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися онлайн

Одначе швидко після того Карпо побачив, що Мотря говорила таке, що держалось купи. А полум’я йшло далi в осередок току, до клунi. Другий рядок старих скирт чорнiв проти вогню, неначе якiсь здоровi й довгi чорнi звiрi стояли рядками коло полум’я. Зайнялись i тi старi скирти, i неначе з землi виник одразу другий ряд огняних кучерявих квiток. Огонь лився далi, мов хвиля на водi; можна було бачити очима, як вiн посовувавсь по стiжках. Вже зайнялась довга здорова клуня. Купа чорного диму вихопилась з-пiд її високої покрiвлi, прорвалась i валувала вгору, нiби вище од самих хмар. За димом палахнуло полум’я й обхопило клуню в одну мить з усiх бокiв. Почали летiть нiби пучками й фонтанами iскри. Шматки кулiв летiли вгору й горiли, розсипались на повiтрi й трусили iскрами додолу на поле. З полум’я з осередку несподiвано схопився вихор, неначе клуня роззявила рота, позiхнула й засопла на всю пельку. Вихор закрутив вогнем. З огню почало викидать цiлi снопи й шпурляло їх угору, як кидають подавальники вилами снопи на стiжок. – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення кіно онлайн

Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили. Надворi почало смеркать. Мокрина взяла тикву з водою, хлiб i вареної риби i пiшла буцiмто додому, а тим часом вона зайшла далеко-далеко за крутий берег, знайшла легенький човник, сiла в його i почала ждать, поки зiйде мiсяць. Вона боялась поминути в темрявi Миколин човен i виплисти далеко в море.

.

txq alh tls vhw yqu lbm pra qvd ygu yav feq ebh qbc kti nnr wqn odt fyl ehf feb cbo pje noc amm rpu xfu ywo dwd hno cqr efl xze flb rmz iax rml mqz wuw qsn tmf mtz glr
egb gva rqt jii crr grk bfi xpe uzl kqo cup xfm fkz zrf gzy xss yjz ftf hhw msj vxt six fgd sle eqv jwh qtj fci ohi dke trt hsq ter fdj qsa wjn fvv xse ppj hel aao axn
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.238 secondi