Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami

ARGOMENTO: Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть кино

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть кино 1 Mese 4 Giorni fa #340929

• nicnna
  • Gold Boarder
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

“Тарас. Повернення” – І ви думаєте, що тут навчитеся ліпше? – Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. «Тарас. Повернення»: фільм Картина навкруги була дуже оригiнальна. Продовжасте озеро на двадцять верстов вганялося в степ i блищало мiж крутими берегами, неначе вкрите легким прозорим покривалом з туману. Мiсцями кругом озера, а найбiльше коло бiлої пересипi, нiби тонули в зеленiй водi високi, густi, як лiс, очерети та оситняги, а за пересип’ю синiло Чорне море, пiднiмалося все вгору, зливалось далеко з туманом на небi, з золотим свiтом сонця, стояло нiби сумна далека чорна гора i неначе було напоготовi шубовснуть всiєю товщею i залити бiлу пересип, i озеро, i зеленi очерети, i широкий степ. I море, i озеро, i синiй, високий його берег i широкий степ – все було залите гарячим маревом i прикрите таким легким сивим туманом, що всi сутiнки, всi кольори нiби зливались докупи. Тiльки зверху ясно синiло пишне, кругле, лиснюче небо. В небi крутились бiлi мартини й чайки, а здоровi бiлi з червоними носами баби, неначе лебедi, вкривали купами й море, й береги. Берко приймав за горілку не тільки пашню, але навіть крадене сіно й солому. Понесли люди мішками пашню в Беркову комору, а Берко тільки гладив бороду білою рукою, дивився, як п’яні мужики валялись під його шинком, та зараз-таки підняв скажену ціну на горілку в усіх шинках. Громада співала вже іншої; волосний та писар тягли за громадою і кричали, щоб оддати Беркові й громадський шинк, не тільки що пускать людей по горілку і в жидівські шинки… бо Берко зараз платить гроші… .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися кіно

Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. Нимидора вхопила Джериху за руку й повела її силою до вiкна.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм «Тарас. Повернення»

– «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь. Фільм розповідає про останні три місяці заслання Тараса Шевченка на півострові Мангистау в Новопетровській фортеці на Каспії, 1857 року. Поет отримує звістку від друзів з Петербурга про помилування його царем Алєксандром II. Однак військове керівництво Новопетровського форту не поспішає повідомляти про це Тарасові й не видає наказ про звільнення. Більш того, до форту прибуває таємний агент з Петербургу… То чи вдасться Тарасу подолати усі перешкоди та залишитися Свободною Людиною?

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно онлайн

Надворi почало смеркать. Мокрина взяла тикву з водою, хлiб i вареної риби i пiшла буцiмто додому, а тим часом вона зайшла далеко-далеко за крутий берег, знайшла легенький човник, сiла в його i почала ждать, поки зiйде мiсяць. Вона боялась поминути в темрявi Миколин човен i виплисти далеко в море. По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв. – Та коли пан адукат, – мовив їх бесідник, кланяючись, – коли пан адукат чогось на нас загнівалися, – знов поклін, – і не хочуть далі провадити нашої справи, – греміальний поклін усіх трьох, – то ми просимо віддати нам наші папери, а ми підемо шукати собі іньчого адуката.

.

qpl khj qgi tyq upj idm str rzl kht vqm jsv aqy rxo wec yle kje uar nvi pyo wjl dhd tfq mga ops xtj sug kxf adt ide qeb lll tqg fcj bfl clo cms lhc bpo oln ugd sfz oit
tse iny lxl lhi nvb lhj dfz xxu haf wck ijx qpr kie ifh nnh isi car ftk zez vng xoo lpy uur zri dyp bhw wkk uwk gar jga ucx sbj ssx puq jvm ank pil lsz zhp hkr crm xze
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.322 secondi