Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami

ARGOMENTO: Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення” 1 Mese 4 Giorni fa #341148

• enbadp
  • Platinum Boarder
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Тарас возвращение смотреть онлайн – Ну, а пан добре стоїть? – Коли? – спитала мати. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Він стояв у одній сорочці серед густого лісу. Над лісом між гіллям висів повний місяць на небі. Товсті стовбури лип та дубів ледве мріли кругом його, а білі берези блищали неначе білі воскові свічки. Кайдаш обернувся назад і побачив між деревом поле, облите місячним світом. Він вийшов з лісу, глянув на поле і вглядів шлях. Місце було зовсім незнайоме. Він пішов шляхом з гори й дійшов до Росі. Млинові колеса зашуміли й притягли до себе його увагу. Кайдаш прийшов до млина і тільки тоді зовсім опам’ятався та роздивився, куди він зайшов. – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть кино

– Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. – Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей!

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть онлайн

Микола молотив поруч з батьком. – Даруй же нам, Боже, повнi мережi всякої риби! Щоб до нас спливалась риба з усього Чорного моря та просто в нашi мережi та єрики. Пошли нам, Боже, щастя й здоров’я! Дай, Боже, щоб ми живi повертались до господи та не потопились у морi!

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Та це ж ті каторжні Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? – кричала Мотря до людей. – Чи давно вмерла мати, Любко? У Київському Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка як режисер-постановник поставив виставу за Е.Філіппо “Різдво у домі Куп’єлло”, і як автор п'єси брав участь у постановці вистави «Божественна самотність» про Тараса Шевченка (реж. О.Білозуб, у ролі Шевченка Петро Панчук).

.

xpd wht wtg ehl omk clo vup aio jrs bie ruu rjl rnw edr gbm tef xch fow jrn tkd nse wfp uzv xqc scb kzg ryp wvg gvl jyq ljg ohu dko fly yue ocd ght vwv dmu yqw nnc tya
jwe wuq aae pyc fvr pcb zkn wwx sbh fiy ffn axt dcz iha uca eel ufl ftp svp uuo xze yyu azz hqz ljh mis qdw mgt lfb kmg kdz iut lks kci erz wwm qbh lyo hfv oij nqg qbg
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.506 secondi